spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГази Баба: Финализирање на изработката на Интегриран локален развоен план

Гази Баба: Финализирање на изработката на Интегриран локален развоен план

Денес во општина Гази Баба се одржа работен состанок со претставник од УНДП на кој се финализира изработката на Интегрираниот локален развоен план за Oпштина Гази Баба.

Извор: Општина Гази Баба

Прочитајте