spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОгласи за вработувањеАА: Огласи за Државни и Јавни службеници

АА: Огласи за Државни и Јавни службеници

Прочитајте

МЈА: Лазе Јаќимоски ја презеде функцијата Заменик – Министер за Јавна...

0
Во просториите на Министерството за Јавна Администрација денес беше извршено примопредавање на должноста Заменик - Министер за Јавна администрација. Министерот за Јавна администрација, Горан Минчев, заедно со поранешниот Заменик - Министер на Министерството...