spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПравни актиКолективни договориГрански Колективен договор

Грански Колективен договор

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...