spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
Home Authors Posts by .

.

16752 POSTS 0 COMMENTS
22,952FansLike
3,232FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Мицкоски: Следува инвестиција од над 400 милиони евра, за поголема енергетска независност, како и...

0
Втора половина на јули ќе го имаме ребалансот во Парламент, а веќе некаде таму прва половина на август месец ќе биде Повикот до Општините...

Петровец: Одржан четвртиот меѓународен турнир во бокс во Куманово

0
Се одржа четвртиот меморијален меѓународен турнир во бокс во Куманово „Мирослав Петровиќ“. И оваа година честа да го отвори овој турнир му припадна на...

Петровец: Средба на Југословенски боксерски легенди

0
Во Хотел Мирор во Петровец, на покана на вицешампионот во бокс на поранешна Југославија – Борче Митевски а воедно и актуелен градоначалник на Општина...

Recent Posts