spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
Home Authors Posts by .

.

16752 POSTS 0 COMMENTS
22,952FansLike
3,232FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Центар: По повод Свесткиот ден на уметноста – 15 април, Ве очекуваме на улица...

0
По повод Свесткиот ден на уметноста – 15 април, Ве очекуваме на улица „Македонија“ во 18:30 часот. Бидете дел од настанот Центарски улици 2. Извор:...

Центар: Герасимовски – Започна реконструирањето на тротоарот на улицата „Народен фронт“

0
Општинските служби го започнаа реконструирањето на тротоарот на улицата „Народен фронт“ во населбата Капиштец. Станува збор за реконструкција на тротоарот долж целата улица. Истиот...

Илинден: Членовите од Хулт Академија од Илинден на прием кај градоначалникот Георгиевски

0
Градоначалникот на Општина Илинден, Александар Георгиевски, во својот кабинет ги прими членовите од клубот Хулк Академија – Центар за боречки вештини од Илинден кои...

Recent Posts