„Во Македонија секој има право да го вее своето знаме, само ние Македонците не“

Политички партииВМРО-ДПМНЕ„Во Македонија секој има право да го вее своето знаме, само ние...

Најчитано

Во Македонија секој има право да го вее своето знаме, само ние Македонците не можеме да го вееме нашето знаме и да кажеме дека сме Македонци. Еве до каде нѐ донесоа со нивната сервилност и глупавост во дипломатијата.

Видео:

ВМРО-ДПМНЕ

Извор: ВМРО ДПМНЕ

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе