spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиСамостојни државни органиАХВ: Меѓународни и национални регулаторни стратегии за борба против измамите со храна

АХВ: Меѓународни и национални регулаторни стратегии за борба против измамите со храна

Прочитајте и дознајте детално:

 

 

Повеќе на подстраната CODEX

 

 

Избор: Агенција за храна и ветеринарство 

Прочитајте

Пробиштип: Прскање против комарци 21 јуни

0
На 21.06. 2024 (петок) во раните утрински часови предвидено е прво авионско третирање на територија на општина Пробиштип. Акцент при прскањето ќе биде ставен на Пробиштип и...