spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Конкурс за именување на извршители

МП: Конкурс за именување на извршители

Прочитајте и аплицирајте: ??⚖️⚖️⚖️

 

 

Конкурс за именување на извршители

 

 

 

 

Извор: Министерство за правда

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...