spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров: Оглас за унапредување

Ѓорче Петров: Оглас за унапредување

Прочитајте и аплицирајте:

 

ОГЛАС за унапредување 

 

 

Извор: Општина Ѓорче Петров

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...