spot_img
spot_img

Бутел: Изградено ново модерно детско катче кај зградите во Бутел 2

ОпштиниБутел: Изградено ново модерно детско катче кај зградите во Бутел 2

Најчитано

Реализирано е уште едно барање на граѓаните.

Изградено е модерно детско катче со специјална мека подлога.

Извор: Општина Бутел

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
[td_block_ad_box spot_img_horiz="content-horiz-center" media_size_image_height="1000" media_size_image_width="1000