spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров:ИЗВЕСТУВАЊЕ за субјекти кои добиле средства од буџетот , по јавен...

Ѓорче Петров:ИЗВЕСТУВАЊЕ за субјекти кои добиле средства од буџетот , по јавен повик со бр 03-1889/1 од 05.10.2023 година

Прочитајте и дознајте: ??

Општина Ѓорче Петров

Извор: Општина Ѓорче Петров

Прочитајте

Средба Маричиќ со Јанос Бока: Европската интеграција на Северна Македонија мора...

0
Првиот заменик претседател за европски прашања Бојан Маричиќ денес оствари средба со Јанос Бока, министерот за европски прашања на Унгарија.  На средбата се говореше за...