spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМИОА: Оглас за слободно работно место во РеСПА

МИОА: Оглас за слободно работно место во РеСПА

Ве известуваме дека РеСПА објави оглас за работно место Програмски Менаџер.

Огласот е објавен на веб-страницата на ReSPA и ќе биде отворен до 15 април 2024 година, до 18:00 часот, по средноевропско време.

Линк во прилог: https://respaweb.eu/90/vacancies

Извор: Министерство за информатичко општество и администрација

Прочитајте

Охрид: Успешно реализирана еколошката акција „Генералка Викенд“

0
Голема количина на ПЕТ амбалажа и мешан отпад беа собрани во рамки на еколошката акција „Генералка Викенд“ која се одржа во петокот на 17-ти...