spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЈегуновце: Известување за спроведување на еколошка акција

Јегуновце: Известување за спроведување на еколошка акција

Прочитајте и погледнете: 👀👇

Извор: Општина Јегуновце

Прочитајте

Велес: Реконструкција на улицата „Луј Пастер“

0
Целосно ќе се реконструира улицата „Луј Пастер“. Во тек се подготвителни зафати за отпочнување на реконструкцијата на улицата, се руши потпорниот ѕид со цел...