spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeUncategorizedМП: Известување - Собрание на Комората на вештаци

МП: Известување – Собрание на Комората на вештаци

Прочитајте и погледнете: ,👀👇

https://www.pravda.gov.mk/

Извор: Министерство за правда

Прочитајте

Средба Маричиќ со Јанос Бока: Европската интеграција на Северна Македонија мора...

0
Првиот заменик претседател за европски прашања Бојан Маричиќ денес оствари средба со Јанос Бока, министерот за европски прашања на Унгарија.  На средбата се говореше за...