spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиСамостојни државни органиДИК: Излезност - Претседателски избори 2024

ДИК: Излезност – Претседателски избори 2024

Прочитајте и погледнете 👀👇

ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ ИЗБОРИ 2024

Извор: Државна изборна комисија

ПРЕТХОДНА ОБЈАВА
СЛЕДНА ОБЈАВА

Прочитајте

Велес: Реконструкција на улицата „Луј Пастер“

0
Целосно ќе се реконструира улицата „Луј Пастер“. Во тек се подготвителни зафати за отпочнување на реконструкцијата на улицата, се руши потпорниот ѕид со цел...