spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОгласи за вработувањеАВРСМ: Активни огласи за работа во Приватниот сектор

АВРСМ: Активни огласи за работа во Приватниот сектор

Прочитајте и аплицирајте:👀👇

Огласи за Вработување

Извор: Агенција за вработување

Прочитајте

Карпош: Еко викенд со ,,Генералка Викенд“

0
Општина Карпош и оваа година се придружи на националната еко акција, ,,Генералка Викенд“, во која се спроведе активно чистење на територија на цел Карпош,...