spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБогданци: Известување

Богданци: Известување

Ги известуваме граѓаните дека градежните работи за реконструкција на водоводната мрежа во Богданци моментално се одвиваат на потегот од крстосницата „Дојранска“ со улица „Мирче Ацев“ (кај амбулантата) и истиот ќе биде затворен. Пристапот до амбулантата ќе се одвива само преку улицата „Мирче Ацев“ се до завршување на активностите.

                Се надеваме на разбирање.

Извор: Општина Богданци

Прочитајте

Делчево: Известување за достава на Решенија за данок на имот за...

0
Почитувани граѓани, Ве известуваме дека службите од Општина Делчево започнаа со редовната теренска достава на Решенија за данок на имот за 2024 година, и Решенијата...