spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМТСП: Неработни денови за 2024

МТСП: Неработни денови за 2024

Прочитајте и дознајте 👀👇🇲🇰🇲🇰🇲🇰

НЕРАБОТНИ ДЕНОВИ 2024 година

Извор: Министерство за труд и социјална политика

Прочитајте

Карпош: Еко викенд со ,,Генералка Викенд“

0
Општина Карпош и оваа година се придружи на националната еко акција, ,,Генералка Викенд“, во која се спроведе активно чистење на територија на цел Карпош,...