spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Резултати од поправниот дел од нотарски испит

МП: Резултати од поправниот дел од нотарски испит

Прочитајте

Делчево: Известување за достава на Решенија за данок на имот за...

0
Почитувани граѓани, Ве известуваме дека службите од Општина Делчево започнаа со редовната теренска достава на Решенија за данок на имот за 2024 година, и Решенијата...