spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeНовостиДИК: Парламентарни избори 2024 година

ДИК: Парламентарни избори 2024 година

Прочитајте

Карпош: Соопштение

0
Општина Карпош е згрозена од синоќешниот немил настан во ромската населба во Злокуќани. Такво насилие, крволочност, со употреба на лопати, секири, ножеви… (за среќа...