spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
Home Authors Posts by stefanadmin

stefanadmin

2569 POSTS 0 COMMENTS
22,952FansLike
3,232FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

ДЗС: Здравствени сметки, 2022 година

0
Вкупните здравствени трошоци во 2022 година бележат опаѓање од 1.4 % во однос на 2021 година. Вкупните тековни трошоци за здравството во Република Северна Македонија...

АВРСМ: Активни огласи за вработување во Приватниот сектор

0
Прочитајте и аплицирајте: 👀👇 Огласи за Вработување Извор: Агенција за вработување

АПЈ: Втор ден од обуката за преведувачи и лектори по албански јазик

0
Денешни предавачи беа проф. д-р Џеват Лоши, професор и учесник на Конгресот за правопис на албанскиот јазик, кој ја презентираше темата „Стилистика“ и проф....

Recent Posts