spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПравни актиЗакониАА: Закон за вработените во Јавниот сектор

АА: Закон за вработените во Јавниот сектор

Прочитајте

Битола: Завршени потребните подготовките за прифатилиште, се чека одобрение од АХВ

0
Со вклученост на сите релевантни субјекти и средства од сопствениот буџет, Општина Битола, ги направи подготовките за отворање на прифатилиште за бездомни животни. Градоначалникот...