spot_img

Штип: Средба со одбојкарски клуб Штип УГД

ОпштиниШтип: Средба со одбојкарски клуб Штип УГД

Најчитано

Градоначалникот Д-р Сашко Николов имаше средба со О.К. Штип УГД, кои ја освоија македонската лига. Искрени честитки до младите штипски одбојкари и целиот стручен штаб.

Ви посакуваме многу успеси понатаму.

Извор: Општина Штип 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе