spot_img

Кавадарци: Асфалтирање на улицата „Ѓуро Ѓакоковиќ“

ОпштиниКавадарци: Асфалтирање на улицата „Ѓуро Ѓакоковиќ“

Најчитано

Оперативата на фирмата Градба промет започна со асфалтирање на ул.”Ѓуро Ѓаковиќ” спој со ул.”Шишка”, со површина од 700 метри квадратни.

Извор: Општина Кавадарци 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе