spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБерово: Кино на отворено во Берово! Стара Гимназија

Берово: Кино на отворено во Берово! Стара Гимназија

Кино на отворено во Берово!

Место:Стара Гимназија Берово
Време: денес 29.7.2021 година
почеток 19:30

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...