К-15 за Администрацијата

НовостиК-15 за Администрацијата

Најчитано

Тимот на Јавна администрација неофицијално дознава дека исплатата за регрес на Годишен одмор – К-15 ќе се исплати по РЕБАЛАНС на Буџетот за 2021 година, односно со АВГУСТКАТА  или СЕПТЕМВРИСКАТА ПЛАТА.

Извор: Javnaadministracija.mk

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе