HomeМаркетинг

Маркетинг

Family day на Иуте Кредит и СОС Детско село

Изминатиов викенд поминавме уште незаборавна дружба со нашите пријатели од СОС Детско Село и им посакавме успешни училишни почетоци. Веќе 4-та година по ред со...

Голема наградна игра: ,, Уживај во купувањето со Mastercard® картичката од Иуте Кредит и освој вредна награда”

Во периодот од 29.08.2023 до 15.10.2023, ИутеКредит Mastercard им овозможува на своите клиенти да станат добитници на многу вредни награди како караоке звучници, мобилни...

Тивкото момче кое нé освојува со заразна насмевка, чита стрипови, свири гитара и сонува за свој бенд

Филип Иванов е Административен специјалист за картички во оперативниот сектор на Iute Македонија и нашиот Iute Star за изминатиот месец. По тој повод, поразговаравме накратко со него...

Правила за Наградна игра ,, Уживај во купувањето со Mastercard® картичката од Иуте Кредит и освој вредна награда”

ОРГАНИЗАТОР Финансиско друштво ИУТЕ КРЕДИТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје, со седиште во Скопје на ул. 1732 бр.4, Ламела А/ДП бр.1 и ЕМБС 7221290, застапувано од Управителот...

Нова специјална понуда од Иуте Кредит -Аплицирајте преку мобилната апликација MyIute и добијте -20% попуст на трошоците за кредит

Иуте Кредит Македонија нуди најдобра финансиска поддршка во секое време и помага во реализација на вашите планови, и тоа на брз, едноставен и транспарентен...

Нова специјална понуда од Иуте Кредит -Аплицирајте преку мобилната апликација MyIute и добијте -20% попуст на трошоците за кредит

Иуте Кредит Македонија нуди најдобра финансиска поддршка во секое време и помага во реализација на вашите планови, и тоа на брз, едноставен и транспарентен...

Преку Myiute – Дознај го твојот паричен лимит

Како докажанo финансиско друштво на нашиот пазар, кое постојано ги следи современите дигитални начини на делување преку транспарентно работење, Иуте Кредит Македонија преку својата...

Тимско дружење на Иуте Кредит и I Love hiking – group Macedonia

Минатиот месец Иуте Кредит доживеа одлично организиран тим билдинг во Боровец, Бугарија од страна на I love hiking – group Macedonia. На наше барање...

Вашиот бизнис на повисоко ниво: 5 начини како со iute да ја зголемите продажбата

Главното прашање за претприемачите е како да ја зголемат продажбата, a финансиската компанија IuteCredit Macedonia го има одговорот. Како иновативно решение за бизниси, iute...

Последен Јуниор Куп турнир во мини ракомет за децата од ракометната школа Ракомет За Секое Дете

Во неделата на 11.06. се одржа последниот #ЈуниорКуп турнир во мини ракомет за децата од ракометната школа Ракомет За Секое Дете. Над 220 деца од Скопје и Велес,...
spot_img

НАЈЧИТАНИ

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ