spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОгласи за вработувањеАА: Активни огласи за Државни и Јавни службеници

АА: Активни огласи за Државни и Јавни службеници

Прочитајте и аплицирајте:

 

ОГЛАСИ за вработување 

 

Извор: Агенција за администрација

Прочитајте

МСПДМ: Ѓоко Велковски стапи на функцијата заменик-министер за социјална политика, демографија...

0
Министерот за социјална политика, демографија и млади, Фатмир Лимани денеска му посака добредојде и успешна работа на новата позиција на новоназначениот заменик- министер за...