spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПолитички партииВМРО-ДПМНЕГори во Кучково, а таму нема 4 месеци вода

Гори во Кучково, а таму нема 4 месеци вода

АПЕЛ до неспособната апашка власт на локално и централно ниво, организирајте се помогнете му на народот!!!!

4 месеци негрижа на власта за Кучковци!

4 месеци без вода!

Денеска се случи она од кое стравувавме, гори Кучково!

Граѓаните сами се справуваат!

Пожарна нема!

Вода нема!

Пепел не направија неспособниве?

#ЃорчеПетров

Извор: ВМРО ДПМНЕ

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...