spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПолитички партииВМРО-ДПМНЕШилегов им велеше на пожарникарите „ако си одите ќе примиме други“

Шилегов им велеше на пожарникарите „ако си одите ќе примиме други“

Ваш коментар за ароганцијата на Шилегов?

 

Шилегов кон пожарникарите:

 

“Ако си одите, ќе примиме други”.

Извор: ВМРО ДПМНЕ

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...