Кавадарци: Завршено е бетонирање на површина од 100 м2 на крак на улицата Ѓорѓи Соколов

ОпштиниКавадарци: Завршено е бетонирање на површина од 100 м2 на крак на...

Најчитано

Завршено е бетонирање на површина од 100 м2 на крак на ул. Ѓорѓи Соколов.Изведувач е фирмата Павер Трејд, согласно договорот за поплочување во Урбаната заедница Кула.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе