Валандово: Јавен оглас за доброволно пријавување во партиципативно тело за урбанистичко планирање

ОпштиниВаландово: Јавен оглас за доброволно пријавување во партиципативно тело за урбанистичко планирање

Најчитано

Врз основа на член 46 од Законот за урбанистичко планирање („Службен Весник на РСМ“ бр.32/20), градоначалникот на Општина Валандово, распишува

ЈАВЕН ОГЛАС

за доброволно пријавување на лица за формирање на
партиципативно тело кое ќе учествува во процесот на
урбанистичкото планирање на подрачјето на
општина валандово

Повеќе детали и целиот оглас можете да го погледнтете на следниот ЛИНК.


 

ДОКУМЕНТИ:

– Јавен оглас (pdf)
– Пријава и изјави (word)

 

 

 

 

 

 

Извор: Општина Валандово

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе