spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров: Продолжуваат средбите на Стојкоски со граѓаните

Ѓорче Петров: Продолжуваат средбите на Стојкоски со граѓаните

Градоначалникот на општина Ѓорче Петров, Александар Стојкоски продолжува со праксата за редовни средби со граѓаните во просториите на општината.

Поради пандемијата и почитување на здравствените протоколи, потребно е заинтересираните граѓани претходно да се јават за да закажат средба со градоначалникот на телефонскиот број 20 44 411.

 

 

 

Извор: Општина Ѓорче Петров

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...