spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМЗ: Брифинг на министерот Сали

МЗ: Брифинг на министерот Сали

Погледнете: ??

 

https://www.facebook.com/BekimSali.AAA/videos/418918370267184

 

 

Извор: Министерство за здравство

Прочитајте

Карпош: Реконструирани три краци од улицата „Скупи“

0
Деновиве се одвиваше завршната фаза од градежните активности при што беа реконструирани трите краци од улицата „Скупи“ која се наоѓа во населеното место Злокуќани....