spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

АА: Активни Интерни огласи

Прочитајте и аплицирајте: ??

 

 

Огласи за УНАПРЕДУВАЊЕ 

 

 

Извор: Агенција за администрација

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...