АМС: Рокот за пријавување на Конкурсите „Млади поети”, и „Млади уметници” се продолжува

Самостојни органиСамостојни државни органиАМС: Рокот за пријавување на Конкурсите „Млади поети”, и „Млади уметници” се...

Најчитано

Агенцијата за млади и спорт ве известува дека Рокот за пријавување на Конкурсите „Млади поети”, и „Млади уметници се продолжува до 02.12.2022 година.

 

 

Извор: Агенција за млади и спорт

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе