МОН: Повик за ангажирање на експерти за Проектот ,,Квалитетно образование за сите“

МинистерстваМОН: Повик за ангажирање на експерти за Проектот ,,Квалитетно образование за сите“

Најчитано

Совет на Европа објавува Повик за ангажирање на експерти (виш проeктен службеник и проектен асистент) за Канцеларијата во Скопје, за имлементација на проектот ,,Квалитетно образование за сите”.

Повеќе детали за повикот, описот на работните задачи и начинот на аплицирање може да најдете на веб страната на Совет на Европа на следниот линк: https://www.coe.int/en/web/skopje/jobs.

Крајниот рок за аплицирање е 17.11.2022 година.

 

 

 

Извор: Министерство за образование и наука 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе