Крушево: Есенска дератизација

ОпштиниКрушево: Есенска дератизација

Најчитано

Од страна на ЈЗУ Центар за јавно здравје – Прилеп  беше извршена есенска дератизација на 80 шахти.

 

 

 

Извор: Општина Крушево 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе