Гази Баба: Учениците од ООУ „Григор Прличев“ во посета на општината

ОпштиниГази Баба: Учениците од ООУ „Григор Прличев“ во посета на општината

Најчитано

Денес во просториите на општина Гази Баба градоначалникот Бобан Стефковски беше домаќин на учениците од ООУ “Григор Прличев” од н.Железара.

Ученците имаа можност да се запознаат со функционирањето на општинската администрација како и да ја посетат канцеларијата во која градоначалникот ги реализира секојдневните обврски.

 

 

 

Извор: Општина Гази Баба 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе