spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМОН: Конкурси за доделување на стипендии од Еврејската заедница за ученици, студенти,...

МОН: Конкурси за доделување на стипендии од Еврејската заедница за ученици, студенти, магистранти и докторанди

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...