spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМЖСПП: ЈАВЕН ОГЛАС БРОЈ- 1/2023 за вработување на (5) пет извршители

МЖСПП: ЈАВЕН ОГЛАС БРОЈ- 1/2023 за вработување на (5) пет извршители

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...