spot_img

НАЕОП: Трендови во високо образование во Македонија – Еразмус +

Самостојни органиСамостојни државни органиНАЕОП: Трендови во високо образование во Македонија - Еразмус +

Најчитано

Трендови во високо образование и влијанието на Еразмус+ програмата кај студентите, административниот кадар и професорите

 

Извор: Национална агенција за европски образовни програми и мобилност 

 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе