spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeВладаХеројството на Украина е пример и поттик за праведност, солидарност и обединетост

Херојството на Украина е пример и поттик за праведност, солидарност и обединетост

 

 

Извор: Влада

Прочитајте

Карпош: Салата ,,Партизан’’ со ново осветлување

0
Во рамки на реконструкцијата на спортскиот објект ,,Наум Наумовски Борче’’, познат како ,,Партизан’’, изминатиот период се поставуваше ново лед осветлување. Од целосниот простор, употребени...