spot_img

МОН: Известување до основните и средните училишта

МинистерстваМОН: Известување до основните и средните училишта

Најчитано

Министерство за образование и наука – Педагошка служба ги информира сите основни и средни училишта  дека е неопходно новата е-маил адреса на училиштето, во рок од 5 дена, да ја ажурираат и во  https://ucebnici.mon.gov.mk.

 

 

 

 

 

Извор: Министерство за образование и наука 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе