spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМЕ: Соопштение

МЕ: Соопштение

Прочитајте

Град Скопје: Соопштение

0
Градот Скопје со новите специјално адаптирани моторни возила, овозможува полесно движење на децата и лицата со потешка телесна инвалидност. Новите возила се посебно адаптирани...