spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиСамостојни државни органиАХВ: Пријавете каснувања на КУЧИЊА

АХВ: Пријавете каснувања на КУЧИЊА

Прочитајте и дознајте детално и официјално:??

 

Пријавете каснување од КУЧИЊА 

 

Извор: Агенција за храна и ветеринарство 

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...