МЛС: Средба ЕУ и министерството за стратешки проекти

МинистерстваМЛС: Средба ЕУ и министерството за стратешки проекти

Најчитано

Шефот за Одделот за соработка во Делегацијата на ЕУ во земјава Штефен Худолин и министерот за локална самоуправа Ристо Пенов остварија средба во министерството.
Тие говореа за стратешките проекти со ЕУ кои се од особена важност за земјава.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе