spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМИОА: Извештај од Регистарот на вработените во јавниот сектор за 2022 година

МИОА: Извештај од Регистарот на вработените во јавниот сектор за 2022 година

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...