spot_img
spot_img

МЕ: ЈАВЕН ПОВИК за финансиска поддршка за женско претприемништво во туризмот

МинистерстваМЕ: ЈАВЕН ПОВИК за финансиска поддршка за женско претприемништво во туризмот

Најчитано

Прочитајте и аплицирајте:👀👇

ЈАВЕН ПОВИК >>>

БАРАЊЕ >>>

ИЗЈАВА >>>

ИЗЈАВА – ДРЖАВНА ПОМОШ 2023 >>>

Известување за продолжување на рокот за ЈАВНИОТ ПОВИК за финансиска поддршка за женско претприемништво во туризмот

Краен рок за пријавување до 26.05.2023 година.

 

 

 

 

Извор: Министерство за економија 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе