МЕ: Известување за продолжување на рокот на јавните повици Секторот за туризам и угостителство

МинистерстваМЕ: Известување за продолжување на рокот на јавните повици Секторот за туризам...

Најчитано

Прочитајте и дознајте детално: 👀👇

Известување за продолжување на рокот на јавните повици Секторот за туризам и угостителство

 

Извор: Министерство за економија 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе